-
Salaris
Tussen € 12,- en € 13,-
-
Aantal uren per week
25 uur
-
Standplaats
Bedum
-
Opleidingsniveau
OngeschooldVmboMboMavo
Over de functie
Wanneer de kantoren sluiten om 17:00, pak jij nog wat uurtjes op om te werken. Stofzuigen, dweilen en afstoffen: zomaar een paar werkzaamheden! Interesse? Lees dan snel verder.
Voor onze opdrachtgever zoeken wij een enthousiaste schoonmaker voor ongeveer 6 tot maximaal 10 uur per week. De schoonmaakwerkzaamheden zijn voornamelijk bij kantoorpanden, waarbij jij samen met een collega ervoor zorgt dat alles er weer keurig uit ziet! Stofzuigen, dweilen, het schoonmaken van de wc's: na het schoonmaken ziet het kantoor er weer spik en span uit! Concreet zijn de werktijden:
- Dinsdag 18:00 - 21:00
- Vrijdag 18:00 - 21:00
Functie-eisen
- Je hebt ervaring met schoonmaakwerkzaamheden
- Je bent flexibel ingesteld
- Je beschikt over een B-rijbewijs en eigen vervoer
Over het bedrijf
Onze professionele opdrachtgever zorgt ervoor dat klanten onbezorgd kunnen genieten van een stralend schoon kantoor. Het bedrijf is een begrip in Bedum en in Noord-Nederland, ze zijn gespecialiseerd in glazen wassen en het schoonmaken van kantoren. Kwaliteit is de standaard van onze opdrachtgever. In alle aspecten van het schoonmaken stellen ze kwaliteit en een hygiënische werkomgeving voorop voor een optimale werkervaring. Het streven naar kwaliteit is voor hen een gewoonte geworden en ze zorgen ervoor dat het kantoor optimaal wordt schoongemaakt tegen de hoogste kwaliteit.
Wat wij bieden
De vacature voor parttime schoonmaker Winsum betreft een parttime functie. Jouw salaris ligt tussen de €12,15 en €13,45 bruto per uur. Je uiteindelijke salaris is afhankelijk van de kennis en ervaring die je meebrengt.
Wil jij aan het werk als schoonmaker in Winsum? Reageer dan direct op deze vacature! Je kunt solliciteren tot 14 december 2023. Eerst meer informatie of heb je nog vragen? Neem dan gerust contact op met ons uitzendbureau in Bedum. Je kunt ons bereiken op het telefoonnummer 050 319 96 30