Vacature: Schoonmaker

  • Salaris Tussen € 12,- en € 14,-
  • Aantal uren per week 5 uur
  • Standplaats Lettelbert
  • Opleidingsniveau Ongeschoold

Over de functie

Zoek jij een schoonmaakplek om extra uren te maken of om bij te verdienen? Voor een camping in de omgeving van Lettelbert zoeken wij voor 3 dagen per week iemand die 1,5 uur wil schoonmaken! De camping gaat per 1 april weer open voor het seizoen. Met deze reden zoeken wij een schoonmaker die het leuk vindt om tot 1 oktober tijdens het seizoen te zorgen dat de gemeenschappelijke ruimtes op de camping schoon blijven. Jouw nieuwe werkgever zoekt iemand die 3x 1,5 uur wil schoonmaken (maandag, woensdag en vrijdag). De werktijden kun je zelf bepalen, in overleg met jouw nieuwe werkgever. Lekker flexibel dus! De werkzaamheden betreffen het schoonmaken van 6 wc's, een afwasruimte, 3 douches en 4 wasbakken.

Functie-eisen

  • Beschikbaar op maandag, woensdag en vrijdag
  • Flexibel
  • Efficiënt werken

Over het bedrijf

Jouw nieuwe werkgever is een camping in de omgeving van Lettelbert. Bezoekers gaan naar deze mooie locatie vanwege de rustige omgeving. De camping wordt onderhouden en beheerd door een groep vrijwilligers, en de sfeer is hier ook naar. En hangt een ontspannen en rustige sfeer, dus heerlijk om te ervaren tijdens jouw werk!

Wat wij bieden

Naast een flexibele baan waar je de uren zelf kan bespreken, bieden wij een uurloon van €12 - €14 euro per uur, afhankelijk van jouw leeftijd en ervaring. Lijkt het jou leuk om als schoonmaker aan de slag te gaan en word je enthousiast van het lezen van deze vacature? Reageer dan voor 31 maart via de button! Vragen over de vacature? Neem contact met ons op op 0594 5199 44!

Deel deze vacature via