-
Salaris
Tussen € 12,- en € 16,-
-
Aantal uren per week
40 uur
-
Standplaats
Scheemda
-
Opleidingsniveau
Mbo
Over de functie
Heb jij minimaal 2 jaar ervaring als monteur glasvezel en beschik jij over een afgeronde opleiding installatietechniek? Lees dan snel verder!
Met een team van hardwerkende collega's ga jij je dagelijks bezighouden met het aanleggen van nieuwe glasvezelkabels. Je collega's zijn al druk sleuven aan het graven zodat jij je kan richten op het aanleggen, repareren en afmonteren van glasvezel voor bedrijven. Samen met jou collega's ga je een plan van aanpakken maken alvorens jullie beginnen. Geen locatie is hetzelfde en dit zorgt ervoor dat elke klus weer een uitdaging is. In deze functie is het dus belangrijk dat je snel kunt schakelen en oplossingsgericht bent.
Wat zijn jouw dagelijkse werkzaamheden?
- Het volgens planning aanleggen, wijzigen of aanpassen van diverse netwerken op locatie
- Het verwerken van bijkomende administratie zoals materialen en uren
- Op basis van een rooster draai jij ook 24-uurs servicediensten
- Je bent verantwoordelijk voor een goede staat van jouw servicebus, gereedschappen en onderdelen
- Je gaat vertrouwelijk om met klantgegevens
- Je hebt kennis van de personeelsgids en het informatiebeveiligingsbeleid en je houdt je hier netjes aan
Wanneer je werkzaam bent voor de organisatie zijn er mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen middels opleidingen en cursussen.
Functie-eisen
- Minimaal een afgeronde MBO niveau 2 opleiding installatietechniek
- Je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in een gelijksoortige functie of in grond-, weg- en waterbouw
- Je bent in het bezit van rijbewijs BE
- Je hebt een geldig VCA certificaat
Over het bedrijf
Een gespecialiseerd bedrijf in het aanleggen van glasvezel voor onder andere industrie en hotels. Je komt te werken in een team met enthousiaste mensen met een gezonde dosis humor.
Wat wij bieden
Wij bieden jou een fulltime baan aan met veel afwisseling en uitdaging. Een baan die bij wederzijds goed bevallen voor langere tijd tot onbepaalde tijd is. Je uurloon ligt tussen de € 12,- en € 16,- en is afhankelijk van je leeftijd en ervaring.
Wil jij binnenkort nog starten als monteur glasvezel? Solliciteer dan voor 26 juni. Mocht je nog vragen hebben of wil je meer informatie? Neem dan gerust contact op met ons uitzendbureau in Scheemda op het telefoonnummer 0597 59 11 15.