Het grootste uitzendbureau in Groningen, Friesland en Drenthe

  • Agro
  • Succesvolle samenwerking werkgelegenheidsproject FrieslandCampina en Abiant

Succesvolle samenwerking werkgelegenheidsproject FrieslandCampina en Abiant

  • 8 mei 2023
  • Agro
  • Sanne Heitkamp

FrieslandCampina helpt in samenwerking met een aantal andere partijen - waaronder Abiant, het UWV en gemeenten - mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt aan een baan op een melkveehouderij van een FrieslandCampina-lid. Melkveebedrijven die hieraan meewerken krijgen 25 procent korting op hun factuur en de kandidaten krijgen begeleiding vanuit onder meer de jobcoach van Abiant. Door inclusief te ondernemen - werkgelegenheid bieden aan mensen met afstand tot de arbeidsmarkt - krijgt melk nog meer waarde voor de samenleving.

Succesvolle samenwerking werkgelegenheidsproject FrieslandCampina en Abiant

Over de auteur

Sanne Heitkamp

Contentmarketeer

Sanne Heitkamp werkte van 2022 tot en met 2024 als contentmarketeer bij Abiant. Zij schreef onder andere artikelen voor abiant.nl en voor onze bedrijfsmagazines De Abianter en De Abianter Agro.

Lees onze nieuwsartikelen

Abiant organiseert op 4 februari Agro Ledenevent

Agro

Abiant organiseert op 4 februari Agro Ledenevent

Noteer dinsdag 4 februari alvast in je agenda! Op deze ochtend organiseren wij samen met AB Vakwerk een inspirerend evenement exclusief voor onze coöperatieleden.
Lees meer
Abiant hygiëneprotocol mond-en klauwzeer

Agro

Abiant hygiëneprotocol mond-en klauwzeer

Recent is in Duitsland mond- en klauwzeer (MKZ) vastgesteld op een veebedrijf. Hoewel er momenteel geen meldingen zijn van MKZ in Nederland, vinden wij het als Abiant belangrijk om onze dienstverlening zo goed en veilig mogelijk voort te zetten.
Lees meer
Abiant Uitzendgroep en MF Uitzendbureau samen verder onder de naam Abiant

Algemeen

Abiant Uitzendgroep en MF Uitzendbureau samen verder onder de naam Abiant

Met ingang van 1 januari 2025 gaan Abiant Uitzendgroep en MF Uitzendbureau samen verder onder één krachtige naam: Abiant. Beide organisaties maken deel uit van Abiant Holding, de grootste uitzendorganisatie in Noord-Nederland.
Lees meer
Abiant introduceert nieuwe dienst om mobiliteit van veestapel te scoren

Agro

Abiant introduceert nieuwe dienst om mobiliteit van veestapel te scoren

Wist u dat... het Abiant Rundveepedicurecentrum in Bedum begin 2025 een nieuwe dienst introduceert om de mobiliteit van uw veestapel te scoren?
Lees meer
Actualiseren van APK-reductieregeling

Agro

Actualiseren van APK-reductieregeling

Ook in 2025 actualiseren wij reductieregelingen van onze leden. Wij vinden het belangrijk dat de gekozen reductieregeling goed aansluit bij de ontwikkelingen binnen ieder bedrijf. Daarom zoeken we ook in het nieuwe jaar contact met een deel van onze leden om hen persoonlijk te adviseren.
Lees meer
Aike Maarsingh sinds 1 januari lid van de Ledenraad van Abiant Coöperatie

Agro

Aike Maarsingh sinds 1 januari lid van de Ledenraad van Abiant Coöperatie

Als Aike Maarsingh uit het Groningse Spijk leest dat Abiant leden zoekt voor de Ledenraad, twijfelt hij niet lang. Hij heeft een goed gevoel bij ‘de club’ en vindt het waardevol om namens de leden een klankbord voor bestuurlijke zaken te zijn. Sinds 1 januari 2024 is hij lid van de Ledenraad van coöperatie Abiant.
Lees meer